Sekyra Group

Sekyra Group – developerská společnost se 17 letou tradicí

Společnost Sekyra Group, a.s. je členem nizozemské developerské skupiny Sekyra Group Real Estate a na českém a slovenském trhu působí již více než 17 let. Specializuje se především na realitní investice, návrh a realizaci moderních developerských projektů, revitalizaci bytů a pozemků a kompletní development komerčních nemovitostí. Projekty společnosti Sekyra Group se vyznačují nadčasovým vzezřením, řadou exkluzivních prvků a nadstandardním vybavením.
 

Letité developerské zkušenosti z různorodých oblastí

Sekyra Group patří k největším developerským společnostem v ČR. Na svém kontě má společnost řadu úspěšných rezidenčních a developerských projektů, ale také honosná sídla předních českých i zahraničních společností (Skanska, T-mobile, Česká spořitelna atd.) a více než 7000 nových či zrekonstruovaných bytů po celé České a Slovenské republice.
 

Velkolepé developerské projekty mění tvář krajiny

Společnost Sekyra Group, a.s. se zaměřuje také na realizaci velkolepých projektů v našem hlavním městě. Tyto projekty přinesly do Prahy tisíce nových moderních bytů, ve kterých našla své nové komfortní bydlení řada rezidentů. Vysoká kvalita, nadstandardní vybavení bytových jednotek, moderní styl a architektura vynesla mnoha projektům řadu prestižních ocenění.
 
A jaké jsou přednosti bytů Sekyra Group? Spojuje je především výhodné umístění v atraktivní lokalitě, vysoký standard vybavení, kompletní občanská vybavenost i výborně zajištěná dopravní dostupnost.
 
 
800 966 669
 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz