Developerské firmy a společnosti Praha

800 558 888

Pražská developerská společnost FINEP zahájila svou činnost v roce 1995. V současné době se může pochlubit více než 6000 moderními byty a řadou různorodých developerských a rezidenčních projektů. Společnost FINEP si vybudovala silnou základnu spokojených klientů, kteří nalezli nové kvalitní bydlení v některém z exkluzivních projektů společnosti. Ptáte se, čím si získala společnost takovou popularitu? FINEP se zaměřuje na výstavbu širokého spektra nemovitostí a komplexních developerských projektů v těch nejatraktivnějších lokalitách po celé Praze, ale i na Slovensku. Nejvíce rozšířené jsou novostavby v Praze, kde FINEP vystavěl již několik tisíc bytů. Tým společnosti FINEP tvoří věhlasní architekti i designéři. A společnost nezapomíná ani na své klienty, kterým nabízí vždy něco navíc. Byty společnosti FINEP v současné době patří mezi nejlepší možnou investici.

 
277 271 853

Developerská společnost JRD byla založena v roce 2003. Od té doby se zasloužila o vznik 13 nadčasových projektů, které v sobě snoubí architektonickou dokonalost spolu s přírodními krásami, do kterých jsou jednotlivé projekty zasazeny. Skupina se zaměřuje na realizaci nízkoenergetických projektů, za které si již vysloužila řadu prestižních ocenění.

 
222 700 805

Developerská společnost Avestus Real Estate – dříve známá také jako Quinlan Private Golub – patří mezi jedny z nejúspěšnějších developerů střední a východní Evropy. V České republice se zaměřuje především na realizaci developerských projektů v Praze-Nových Butovicích a v Modřanech (projekt Modřanský háj). V současné době se společnost Avestus věnuje dostavbě přibližně 600 bytů. Developerská skupina působí ve více než 15 zemích světa a na svém kontě má nemovitosti v hodnotě přibližně 204 miliard korun. 

 
277 271 853

Akciová společnost Chenen se specializuje především na realitní služby, které zahrnují pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Pod jejich taktovkou však vznikla řada veleúspěšných rezidenčních projektů a luxusních bytů především v Praze. Chenen a. s. se může pochlubit jedinečnou usedlostí Šafránka, která zdobí Prahu 6. Jedná se o unikátní projekt, který vznikl přestavbou viniční usedlosti ze 17. století. A právě díky společnosti Chenen vyrostla na tomto místě řada luxusních bytů a viladomů, které skýtají příjemné a komfortní bydlení.

 
277 271 853

Společnost Doma je Doma realizuje unikátní projekty v nádherných lokalitách uvnitř nebo v bezprostřední blízkosti našeho hlavního města. Společnost dbá na to, aby jednotlivé projekty měly své vlastní osobité kouzlo a rodiny v nich našly to pravé teplo domova.

 
800 966 669

Společnost Sekyra Group je členem nizozemské developerské skupiny Sekyra Group Real Estate a na českém a slovenském trhu působí již více než 17 let. Specializuje se především na realitní investice, návrh a realizaci moderních developerských projektů, revitalizaci bytů a pozemků a kompletní development komerčních nemovitostí. Projekty společnosti Sekyra Group se vyznačují nadčasovým vzezřením, řadou exkluzivních prvků a nadstandardním vybavením.

 
277 271 853

Stavební společnosti UNISTAV a.s. se zaměřuje zejména na developerské, stavební a dodavatelské činnosti související s výstavbou a realizací unikátních staveb po celé České republice. Nejčastěji se jedná o lokalitu Brno a Praha, která hostí již několik veleúspěšných projektů. A těch rok od roku stále přibývá. Společnost Unistav byla založena v roce 1990 a patří mezi dvacet nejúspěšnějších stavebních společností v České republice.

 
277 271 775

Slyšeli jste o developerské společnosti Property Solutions? Že ne? A říká vám něco slavný Jubileum House nebo nákupní centrum Palladium? Tyto názvy vám zaručeně nejsou cizí, jedná se o velkolepé a především úspěšné projekty, které vzešly právě z návrhů společnosti Property Solutions. Společnost se zabývá výstavbou, modernizací a pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Nabízí také řadu doplňujících služeb, mezi které můžeme zahrnout například finanční poradenství v oblasti služeb a marketingu nebo vlastní realitní kancelář.

 
277 271 853

Jednou z nejvýznamnější developerských společností, která na českém trhu působí je zcela určitě společnost Manghi Czech. Ta se již od svého založení, které proběhlo v roce 1993, zaměřuje na řadu developerských projektů, které jsou spojeny jak s bydlením, tak s hotelnictvím nebo trávením volného času. Tento poměrně široký záběr jí však umožnil získat v těchto oborech celou řadu zkušeností, které může ve svých projektech naplno využít a vytvořit jedinečný a funkční celek, který bude vyhovovat i tě nejnáročnějším potřebám a požadavkům klientů, i budoucích obyvatel.

 
222 700 034

Mezi jednu z nejznámějších společností, která realizuje celou řadu developerských projektů je jistě společnost Crestyl Real estate s.r.o. Ta působí na našem trhu již od roku 1996 a za tu dobu zvládla zrealizovat celou řadu velmi úspěšných projektů, a to nejenom z oblasti bydlení, ale také komerčních projektů. V současné době společnost disponuje více než 3 000 rezidenčními jednotkami, které zahrnují jak velmi luxusní bydlení v nejvyhledávanějších lokalitách, tak i samostatné pozemky připravené pro výstavbu rodinných domů.

 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz