Avestus

Avestus Real Estate – mezinárodní developerská společnost

Developerská společnost Avestus – dříve známá také jako Quinlan Private Golub – patří mezi jedny z nejúspěšnějších developerů střední a východní Evropy. V České republice se zaměřuje především na realizaci developerských projektů v Praze-Nových Butovicích a v Modřanech. V současné době se společnost Avestus věnuje dostavbě přibližně 600 bytů. Developerská skupina působí ve více než 15 zemích světa a na svém kontě má nemovitosti v hodnotě přibližně 204 miliard korun. 
 

Quinlan Private Golub na českém trhu od roku 2000

Avetstus Real Estate je poměrně novým pojmem. Spousta klientů developerské skupiny zná společnost ještě pod názvem Quinlan Private Golub. Firma vstoupila na český trh v roce 2000 a od té doby se specializuje na realizaci kancelářských a komerčních prostor, ale také moderních developerských a rezidenčních projektů v Praze Modřanech a Nových Butovicích. Za dobu své kariéry si společnost získala řadu spokojených klientů, kteří v nových projektech nalezli místo pro moderní a komfortní rodinný život.
 

Avestus Capital Partners – klientské poradenství

Společně se vznikem nového obchodního jména společnosti, vznikla také partnerská firma Avestus Capital Partners, která se specializuje na poradenství v oblasti realitních investic, financování a správy nemovitostí.
 
 
222 700 805
 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz