Chenen

Akciová společnost Chenen – luxusní rezidenční projekty v Praze

Akciová společnost Chenen se specializuje především na realitní služby, které zahrnují pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Pod jejich taktovkou však vznikla řada veleúspěšných rezidenčních projektů a luxusních bytů především v Praze. Chenen a. s. se může pochlubit jedinečnou usedlostí Šafránka, která zdobí Prahu 6. Jedná se o unikátní projekt, který vznikl přestavbou viniční usedlosti ze 17. století. A právě díky společnosti Chenen vyrostla na tomto místě řada luxusních bytů a viladomů, které skýtají příjemné a komfortní bydlení. 

Kromě luxusních bytů také multifunkční cena a nebytové prostory

Chenen a. s. se však nespecializuje pouze na výstavbu a moderní rekonstrukce bytových projektů. Za dobu své kariéry se mohou pochlubit také výstavbou multifunkčních center a kancelářských prostor. Společnost se zabývá také pronájmem apartmánů po celé České republice a nabízí volnou plochu o přibližné výměře zhruba 120 000 m2, která by mohla v budoucnu posloužit jako stavební pozemek pro projekty volnočasového charakteru. V neposlední řadě společnost pravidelně přispívá na nejrůznější akce charitativního charakteru a podporuje tak znevýhodněné občany, kterým umožňuje kvalitnější a spokojenější život
 
277 271 853
 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz