Manghi Czech Republic s.r.o.

Jednou z nejvýznamnější developerských společností, která na českém trhu působí je zcela určitě společnost Manghi Czech. Ta se již od svého založení, které proběhlo v roce 1993, zaměřuje na řadu developerských projektů, které jsou spojeny jak s bydlením, tak s hotelnictvím nebo trávením volného času. Tento poměrně široký záběr jí však umožnil získat v těchto oborech celou řadu zkušeností, které může ve svých projektech naplno využít a vytvořit jedinečný a funkční celek, který bude vyhovovat i tě nejnáročnějším potřebám a požadavkům klientů, i budoucích obyvatel.

Společnost je známá především pro svá jedinečná a architektonicky velmi zajímavá řešení. Jedním z posledních je jistě bytový projekt La Corte Praha, který nalezneme v oblíbené lokalitě Prahy 1. Tento projekt získal v roce 2012 ocenění za realitní projekt roku, konkrétně významnou cenu architektů. Důvodem proč jsou stavby společnosti Manghi Czech tak jedinečné je také to, že úzce spolupracuje s jednou z předních italských stavebních firem, kterou je společnost Fratelli Manghi. Ta se tak podílí na realizaci mnoha projektů a dokáže jim vdechnout velmi unikátní design, s ohledem na celkovou funkčnost a použitelnost.

Vskutku ojedinělý je i přístup společnosti jak k jednotlivým projektům, tak i ke klientům. Jejím cílem je především vybudovat si dlouhodobý vztah, který může být pro daného klienta velmi přínosný, jelikož může využívat i celou řadu dalších služeb, které jsou společností Mangi Czech poskytovány. Ať už je to analýza trhu, projektové nebo finanční řízení, či celková správa majetku nebo unikátní know-how z oblasti stavebnictví, vždy je kladen důraz hlavně na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Právě ty jsou totiž základem úspěchu pro obě strany – tedy jak pro poskytovatele, tak pro samotného klienta.

 
277 271 853
 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz