Property Solutions

Property Solutions má na svém kontě řadu známých a úspěšných projektů

Slyšeli jste o developerské společnosti Property Solutions? Že ne? A říká vám něco slavný Jubileum House nebo nákupní centrum Palladium? Tyto názvy vám zaručeně nejsou cizí, jedná se o velkolepé a především úspěšné projekty, které vzešly právě z návrhů společnosti Property Solutions. Společnost se zabývá výstavbou, modernizací a pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Nabízí také řadu doplňujících služeb, mezi které můžeme zahrnout například finanční poradenství v oblasti služeb a marketingu nebo vlastní realitní kancelář.

Slavný Jubileum House nebo kolosální Palladium

Mezi jeden z nejúspěšnějších projektů společnosti Property Solutions patří bezpochyby Jubileum House. Jedná se o projekt, který je součástí Prahy 7 a nabízí okolo 100 nových exkluzivních bytů, které jsou vhodné také pro náročnější rezidenty. A bez povšimnutí nemůže zůstat ani výše zmiňované nákupní centrum Palladium, které se rozprostírá na neuvěřitelných 5 patrech a také patří mezi projekty společnosti Property Solutions.

Bydlete nadčasově také vy!

Developerská společnost Property Solutions se zaměřuje na výstavbu architektonických skvostů a nádechem futurismu a moderny. Pokud chcete i vy bydlet v nadčasovém projektu budoucnosti, nepřehlédněte aktuální nabídku bytů, které jsou dílem úspěšné developerské společnosti Property Solutions. 
 
 
277 271 775
 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz