UNISTAV a.s. ví, co klienti chtějí

Stavební společnosti UNISTAV a.s. se zaměřuje zejména na developerské, stavební a dodavatelské činnosti související s výstavbou a realizací unikátních staveb po celé České republice. Nejčastěji se jedná o lokalitu Brno a Praha, která hostí již několik veleúspěšných projektů. A těch rok od roku stále přibývá. Společnost Unistav byla založena v roce 1990 a patří mezi dvacet nejúspěšnějších stavebních společností v České republice.

Pod jejich taktovkou vznikly takové skvosty jako například Sluneční věž na Praze 8, Panorama Kociánka v Brně, Panorama Strahov, Rodinné domy Rozárka, nebo také v současné době dokončovaný unikátní projekt Bydlení Vinoř II, který nabídne luxusní rodinné domy a stavební pozemky. Společnost se může pochlubit 8 oceněními „Stavba roku“, která patří k nejprestižnějším oceněním v České republice.

 
277 271 853
 
zpět nahoru

Developeři

    

Finep - EkospolSekyra Group - prodej bytů Praha

TOPlist

Cookies a Seznam cookies

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Uvažujete o koupi? Rádi Vám poradíme na telefonu 277 271 853 nebo e-mailu info@prahanovebyty.cz